+38 (050) 750-09-58 (роздріб)
+38 (067) 340-31-03 (гурт)
Передзвоніть мені

Міф 1: металочерепиця – дорога

Металочерепиця – кращий на сьогодні матеріал по співвідношенню ціна / якість. Зазвичай за ціною її порівнюють з Ондуліном, проте дорожче вона тільки на перший погляд, тому що має цілий ряд переваг. По-перше, металочерепиця з часом не вигорає, на відміну від Ондуліну, який вже через 5 років втратить свій первинний зовнішній вигляд. Це якщо він справжній, а підроблений «проживе» ще менше. Крім того, вже через кілька років експлуатації Ондулін виглядає пошарпаним. При цьому у нас є об’єкти, де металочерепиця лежить вже більше 10 років, і за цей час її стан і зовнішній вигляд аніскільки не змінилися: для якісної металочерепиці 10 років – мінімальний гарантійний термін експлуатації, а насправді служить вона в рази довше. Якщо додати до вартості покрівельного матеріалу витрати на його ремонт і заміну протягом тривалого періоду, то Ондулін вийде набагато дорожче.

Міф 2: велика кількість металочерепиці йде на обрізки

Якщо ви замовляєте покрівлю у нормального постачальника, то вона буде укомплектована відповідно до вашим проектом і листи металочерепиці також будуть розкрою і нарізані оптимальним чином. Відходи, звичайно, будуть, але обсяг їх мінімальний. Велика кількість обрізків виходить тоді, коли металочерепицю купують просто пачками на ринку, без попереднього грамотного розрахунку розкладки листів.

Міф 3: дахи з металочерепиці «шумлять» в дощ

Покрівлі «шумлять» тільки тоді, коли вони неправильно змонтовані. Наприклад, якщо використано недостатню кількість саморезов або вони погано затягнуті, можливо нещільне прилягання листів металочерепиці один до одного, а також до решетування. Тоді потрапляння крапель дощу або град викликає шум. А взагалі, покрівлі над житловими приміщеннями завжди мають теплоізоляцію, яка добре захищає від зовнішніх шумів, тому масштаб проблеми в будь-якому випадку сильно перебільшений.

Міф 4: полімерне покриття з металочерепиці часто злазить

Будь-який продукт може бути якісним і не дуже. Якщо при виробництві сталі з полімерним покриттям були допущені порушення технології, то воно може зійти, якщо ні – то буде служити десятиліттями. Рада тут можна дати тільки один: не гнатися за копійчаної економією і вибирати перевіреного виробника і постачальника.

Міф 5: металочерепиця притягує блискавки, її потрібно заземлювати

Будь покрівля, будь вона хоч шифером крита, хоч Ондуліном, потребує захисту від блискавки. Для цього встановлюється блискавкоприймальні сітка, від неї робляться струмовідводи по фасаду і влаштовується контур в землі. Додатково на найвищій точці можна встановити стрижневий блискавкоприймач. Якщо покрівля металева (тобто фальцева, виконана з оцинковки, або мідна), то вона може бути сама блискавкоприймачем. Металочерепиця в цьому відношенні нічим не відрізняється від Ондуліну або шиферу, т.к. її листи, по-перше, покриті ізолюючим полімерним покриттям, а по-друге, не мають один з одним гарантованого контакту.