Ізоляційні матеріали

Виробництво, реалізація, монтаж, гарантія

Облаштування покрівлі вимагає ретельного підбору ізоляційних плівок. Правильний монтаж даних елементів — передумова бездоганного функціонування покрівельної системи.

Для створення комфортного життєвого простору, стійкого до впливу атмосферних явищ (спеки, дощу, вітру, низьких температур тощо) компанія «Євро-модуль» пропонує широкий вибір ізоляційних матеріалів, що є надбанням сучасних будівельних технологій.

Паропропускні захисні плівки «EKO-DACH» 110PP та «EKO-DACH» 110РІ з мікроперфорацією призначені для захисту покрівельного простору горища від пилу, сажі, атмосферних опадів та оберігання теплоізоляції від впливу зовнішньої вологи. «EKO-DACH» 1300V — це дифузійно стійкі мембрани, що монтуються під зовнішнім покриттям даху; ефективний захист від вітру, висока паропропускна здатність (1300 г/м² 24 год.); стійкість до впливу атмосферних явищ — 4 місяці.

Деталі ізоляційні матеріали «Євро-модуль» Rockwool ізоляційні матеріали «Євро-модуль» Міцна теплоізоляція

Мінеральна вата «ROCKWOOL» за холодної погоди зберігає тепло в будинку, а в літню пору захищає від спеки завдяки низькому коефіцієнту теплопровідності і відповідній товщині використаного виробу. Такі якості продуктів «ROCKWOOL», як пружність і властивість зберігати розміри, забезпечують щільне прилягання, запобігаючи утворенню теплових містків — щілин, крізь які виходить тепло. Завдяки застосуванню кам'яної вати «ROCKWOOL» можна уникнути встановлення дорогих систем кондиціонування.

Паропроникна здатність

Волокниста структура мінеральної вати «ROCKWOOL» дозволяє їй вільно пропускати водяну пару. У результаті при застосуванні вати у зовнішніх перегородках можна уникнути вогкості й зберегти здоровий і приємний мікроклімат у приміщеннях.

Галерея ізоляційних матеріалів