«Євро-модуль»

Завод-виробник покрівельних матеріалів

«Євро-модуль» — команда професіоналів

Завод «Євро-модуль» є одним з провідних виробників покрівельних матеріалів з полімерним покриттям у Західному регіоні України.

Свою діяльність компанія «Євро-модуль» розпочала у 1997 році. З перших днів роботи підприємство орієнтується на виготовлення якісного покрівельного матеріалу. Задля досягнення поставленої мети у виробництві почали використовувати оцинковану сталь з полімерним покриттям таких світових виробників, як «SSAB EMEA AB» (Швеція), «ArcelorMittal» (Німеччина), «Voestalpine» (Австрія), «Marcegaglia» (Італія).

Покрівля від заводу-виробника «Євро-модуль» — металочерепиця та профнастил — є еталоном якості. Наші покрівлі вирізняються стильним зовнішнім виглядом, надійністю і простотою монтажу і відмінно підходять як для нових будівель, так і для реконструкції старих дахів.Наша продукція

Металочерепиця — покрівельний матеріал, що виготовляється з оцинкованої сталі з полімерним захисним покриттям. Зовнішнє покриття металочерепиці забарвлюється в різні кольори. При виробництві металочерепиці використовуються кілька захисних покриттів, що розрізняються за своїми властивостями, товщиною і ціною.

Профнастил — стіновий або покрівельний матеріал для зовнішніх огороджень, стін і дахів. Профнастил використовується при будівництві стін і покрівлі цехів, складів, торгових павільйонів, ангарів, котеджів, садових і дачних будиночків. Стіни і покрівля з профнастилу не обтяжують будівлі і володіють відмінною герметичністю.

Металевий сайдинг — облицювальний матеріал, призначений для захисту будівель від дощу, вітру та інших зовнішніх впливів. Сайдинг також використовується для естетичного оздоблення будинків.

Водостічна система «Stream» — комплексна система водовідведення, що ідеально відповідає будь-яким типам дахів.

Мансардні вікна — вікна в покрівлі будинку, призначені для природного освітлення і провітрювання мансардних приміщень, іноді — для виходу на дах. Мансардні вікна встановлюються в конструкції покрівлі під заданим кутом до горизонтальної площини.

Ізоляційні матеріали — матеріали, що використовуються для теплової ізоляції і мають наступні властивості: малий коефіцієнт теплопровідності, невеликий об'єм та вагу, незначну гігроскопічність, вогнестійкість, морозостійкість, відсутність запаху.

Галерея заводу-виробника «Євро-модуль»