Технологія

Покрівельний матеріал — базовий елемент будівлі

Гарантійний термін експлуатації готової продукції — 30 років

Покрівельний матеріал — один із основних і важливих елементів будівлі. Саме від його надійності залежить стан всієї споруди, комфорт та затишок оселі.

Базовим матеріалом для виробництва покрівлі є сталева серцевина у бляхах з покриттям, з обох боків оцинкована гарячим методом (клас вмісту цинку – 275 г/м²). Покриття цинком виконує подвійну функцію: ефективно запобігає дії кислот і вологи та забезпечує електролітний захист у місцях можливих пошкоджень шару цинку. Потім шар цинку покривається чотирма шарами лаку з боку використання.

«Prelaq» «Євро-модуль»
  • 1 Сталевий лист
  • 2 Шар цинку
  • 3 Пасиваційний шар
  • 4 Ґрунтовочне покриття
  • 5 Верхній шар
  • 6 Покриття звороту

Завдяки тому що бляха покривається різними типами лаку, отримується сирець, стійкий до різних впливів середовища. Підготовлений у такий спосіб матеріал створює можливість формування різноманітних продуктів. Важливим фактором, що свідчить про європейську якість сталі, є лазерний надрук заводу-виробника (для шведської «Prelaq nova Swedish steel product») під шаром ґрунтівки через кожен метровий відрізок з тильного боку металу, який унеможливлює його стирання або самостійне нанесення.

Усі вищенаведені чинники визначають гарантійний термін експлуатації готової продукції. Зокрема, для покриття «Рoliester» та «Mattpoliester» – 10 років, «Prelaq nova» та «Solano 200» – 30 років письмової гарантії. Гарантія на наскрізну корозію складає 50 років експлуатації в нормальному середовищі.

Пофарбований сталевий лист використовується в основному для покрівлі та обшивки будівель. Для покрівлі часто застосовується традиційний фасонний сталевий лист трапецієподібної форми. Він має різні характеристики: від листа з низькопрофільною висотою до більш глибоких профілів з підвищеною несучою здатністю. Покрівля з довгих смуг, яка є характерною для скандинавських країн, вимагає застосування сталевого листа, відомого під маркою «PLX». Покрівля з довгих смуг використовується на ізольованих несучих покрівельних конструкціях, а сталевий лист не несе навантаження. Покрівельна черепиця з пофарбованого сталевого листа є відносно новим продуктом, але її застосування швидко зростає. Покрівельна черепиця виготовляється з пофарбованого сталевого листа, і кінцевий продукт набуває привабливого зовнішнього вигляду, є економічним і якісним. Для обшивки стін, наприклад, промислових будівель, фасонний лист є найбільш широко використовуваним продуктом. Плоскі панелі з пофарбованого сталевого листа надалі частіше використовуються в таких престижних будівлях, як аеровокзали, офіси і торгові центри. Застосування багатошарових елементів, що складаються з двох листів сталі з основним ізоляційним матеріалом між ними, стає загальноприйнятою практикою виготовлення суцільних стінок, відомих як перегородки. Вся стінка виконується з таких багатошарових елементів, що забезпечує швидке та економічне будівництво. Жолоби, водостічні труби, зливи і промислові двері — також приклади широкого використання пофарбованого сталевого листа. «Prelaq» є повністю повторно перероблюваним матеріалом.